Atsauksmes no Saldumu Darbnīcas apmeklētājiem

 • Rakstu festivāla 2ANNAS komandas un arī visu apmeklētāju vārdā, lai pateiktos par Skrīveru Saldumi atbalstu šī gada festivāla norisē. Mēs ļoti novērtējam Jūsu ieguldījumu, nodrošinot festivāla laureātus ar brīnišķīgajiem un ļoti latviskajiem balvu komplektiem. Ir jauki dzirdēt atsauksmes no ārzemju viesiem par oriģinālajiem produktiem un, protams, latviešiem, kas varbūt pat vēl vairāk novērtē šādus ekskluzīvus izstrādājumus. Atzīstam, ka bez mūsu sponsoru palīdzības šāda vēriena pasākums nebūtu bijis iespējams kā arī ļoti ceram, ka šī sadarbība nesīs atpazīstamību arī Jūsu kompānijai, un Jūs 'nekautrēsieties' atbalstīt mūs arī turpmākajos gados. Ceru arī, ka Jums un Jūsu kolēģiem izdevās apmeklēt festivāla organizētos pasākumus un gūt jaunus un pozitīvus iespaidus. Uz drīzu tikšanos. Paldies, -- Ar cieņu, Lauma Gailīte 2ANNAS koordinātore www.2annas.lv
  Lauma Gailīte
 • Mmmmm Krējuma Pagale! Garšo un pat smaržo tieši tāpat kā atceros no bērnības.. Bija kāds brīdis, kad nekur šo brīnumu nevarēju atrast un tā, ko Rimčikos pārdeva, nu galīgi nebija tas pats.. Un tagad aizejot uz Skrīveru veikalu biju ļoti patīkami pārsteigta, ka IR! Īstā pagale! Super! Paldies
  Lauma
 • Super gardi saldumi!
  Sintija
 • Aspasia sērijas produkti vienkārši izcili. Pilnai laimei varētu izņemt augu taukus no sastāva. Bet citādi izcila garša.
 • Lūdzu katalogā ietveriet, kuri saldumi nesatur glutēnu! Katalogā to nevar redzēt, bet zinu, ka ir uz iepakojuma.
  Inga
 • Jaunās zemeņu/marcipāna sirdis- pati pilnība, garša debešķīga. Ir sajūta, ka nokodies no zemeņu mākoņa. Krāslavas meitenes Inga un Gunta!
 • Vēlētos uzslavēt Jūsu veikala darbiniekus Kalnciema ielā par ļoti labu un laipnu apkalpošanu, kā arī ar palīdzību iznesot bērnu ratiņus! Biju ļoti patīkami pārsteigta, jo reti kurā veikalā esmu saskārusies ar tik pretimnākošu attieksmi!
  Elīna
Ievadiet redzamo kodu