Augļi
šokolādē
Iepirkties
Beļģu
šokolāde
Iepirkties
Labākā
garša
Iepirkties
Skrīveru
Gotiņa
Iepirkties
Garšīgākais
marcipāns
Iepirkties
Mūsu stāsts
Mūsu stāsts

Mēs ticam - vislabākie saldumi tie, kas ir visgaršīgakie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas.

Ta ir mūsu pārliecība, par stāvam krītam. Mēs gribam, lai ir konfekte, školāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo čīli.

Kā redzat, lai sasniegtu labāko, esam gatavi pasaulei riņķī apskriet. Vēl vairāk - mēs ar prieku un lepnumu aicinām ikvienu izsekot mūsu saldumu tapšanas gaitai soli pa solim. Mēs ejam uz visu banku - ja atklāti, tad atklāti. Izejvielas rūpīgā izvēlē, trijās paaudzes nemitīgi slīpētas un aizrautīgā mīlestībā saskaņots roku darbs - pie mums viss kā uz delnas, jo tikai tā mēs varam liekot roku uz sirds apgalvo, ka veikalu plauktos nonāk paši gardākie saldumi..

Seko mums
follow iconskriverusaldumi

Šajā aprikožu paciņā ir 294% A vitamīna no ieteicamās dienas devas. Lai nodrošinātu pašu augstāko kvalitāti sūtam tos uz analīzēm un pārbaudām. Tās ir ļoti garšīgas, lieliska dāvana kolēģiem, draugiem un, protams, pašiem sev!🍑🥰 Iegādāties mūsu firmas veikalos, mūsu e-veikalā un Rimi! 🤩 This pack of apricots contains 294% of daily requirement intake of vitamin A. To give the best quality possible, we send them to analyze and test. Excellent gift for colleagues, friends and, ...

Seko