Beļģu
šokolāde
Iepirkties
Labākā
garša
Iepirkties
Garšīgākais
marcipāns
Iepirkties
Mūsu stāsts
Mūsu stāsts

Mēs ticam - vislabākie saldumi tie, kas ir visgaršīgakie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas.

Ta ir mūsu pārliecība, par stāvam krītam. Mēs gribam, lai ir konfekte, školāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo čīli.

Kā redzat, lai sasniegtu labāko, esam gatavi pasaulei riņķī apskriet. Vēl vairāk - mēs ar prieku un lepnumu aicinām ikvienu izsekot mūsu saldumu tapšanas gaitai soli pa solim. Mēs ejam uz visu banku - ja atklāti, tad atklāti. Izejvielas rūpīgā izvēlē, trijās paaudzes nemitīgi slīpētas un aizrautīgā mīlestībā saskaņots roku darbs - pie mums viss kā uz delnas, jo tikai tā mēs varam liekot roku uz sirds apgalvo, ka veikalu plauktos nonāk paši gardākie saldumi..

Seko mums
follow iconskriverusaldumi

#KONKURSS Šogad solās būt tiešām karsti un lustīgi Jāņi. Lai šos Jāņus pārdzīvotu noteikti ir kārtīgi jāsagatavojas.🌾 Skrīveru saldum ir sarūpējuši izcilu Jāņu izdzīvošanas komplektu, kur atradīsi visu nepieciešamo jebkurai situācijai! 3 šādus komplektus dāvināsim Jums, mīļie sekotāji!🥰 Izpildi šos 3 soļus un iespējams Tu laimēsi: ✔️Esi @skriverusaldumi lapas sekotājs! ✔️Ietago draugu, kuram šāds komplekts noderētu! ✔️Padalies ar šo ziņu tālāk - "nošēro"! Laimīgos izlozēsim 21.06. Vēlam veik...

Seko