Jaunumi

SIA „Skrīveru saldumi” ir saldumu ražošanas uzņēmums, kas ražo tradicionālās konfektes „Skrīveru Gotiņa” un "Aspasia" augstākās kvalitātes šokolādes, marcipāna konfektes un citus saldumus izmantojot pašas vērtīgākās izejvielas!

Ziemassvētku dāvanas klientiem!

  Iepriecini savus klientus un sadarbības partnerus ar lieliskās, garšīgām, Latvijā ražotām Ziemassvētku dāvanām! Vairāk par piedāvājumu un plašāku sortimentu zvaniet vai rakstiet! Liena Balode Tel: +371 29860162 liena@skriverusaldumi.lv

07. Nov. 2016.

Iepriecini savus mīļos Ziemassvētkos!

Īpaši Ziemassvētkiem radītas konfektes ar svētku garšām un noformējumu. Piedāvājam dažādas šokolādes, dāvanu kastītes un paciņas visiem, īpaši bērniem ar pārsteigumiem un radošām spēlītēm. Izvēlies Skrīveru Saldumi!  

04. Nov. 2016.

Līgums ar VA Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru

SIA Skrīveru Saldumi 2016.gada 28 aprīlī noslēdza līgumu NrSKV-L-2016/161 ar VA Latvijas Investīciju un attīstībasaģentūru par atbalsta saņemšanu starptautiskās konkurētspējasveicināšanai.

25. Oct. 2016.

Līgo svētku piedāvājums!

http://skriverusaldumi.lv/lv/produkti/600-Ligo-svetku-piedavajumsIelīgo vasaras saulgriežus kopā ar Skrīveru Saldumi!  Dāvā sev un citiem līgotājiem saldu un jautru svinēšanu ar mūsu gardajiem jaunumiem radītiem tieši šiem Līgo svētkiem! Izvēlieties  sev tīkamākos produktus pie sava tiešās tirdzniecības menedžera, jautā firmas veiklaos vai pasūti ar piegādi uz...

26. Apr. 2016.